Tercih Rehberi Başlıyor
Üniversite adaylarına yardımcı olmak için site içeriğimiz zenginleştirmeye devam ediyoruz. Artık TYT-YKS Sınav Sistemi sitemizde üniversite adayları için tercih rehberi bölümümüz de yer alacak.


Peki Tercih Rehberinde Neler Olacak?


İlk olarak üniversite adaylarının çokça merak ettiği, sorduğu üniversiteleri, üniversite bölümlerini ve meslekleri inceleyeceğiz.
En başta en çok soru gelen meslekler olan tıp, mühendislik, öğretmenlik gibi bölümleri incelemeye çalışacağız. Daha sonra çok duymadığımız, hakkında çok fazla bilgimizin olmadığı meslekleri araştıracak onlar hakkında inceleme yazıları yayınlamaya çalışacağız.

Meslekleri incelerken yurt içinde ve yurt dışında yer alan üniversiteleri inceleyecek, temel bilgileri paylaşacağız. Üniversiteleri incelerken burs, kredi, yurt, barınma ve şehirde yaşam gibi ayrıntıları da belirtmeye çalışacağız.

Elimizden geldiğince ayrıntılı ve aydınlatıcı bilgileri üniversite adayları ile paylaşmak ve kafalarda ki soru işaretlerini gidermek istiyoruz.

Merak ettiğiniz üniversiteleri, bölümleri, meslekleri veyahut aklınızda ne varsa yorum olarak yazarsanız cevaplamaya çalışır, sizlere yardımcı olmak isteriz.

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.