AYT Sınav Bilgileri Sitemizde

2020 ayt sınav bilgileri

AYT Sınavını Tüm Noktaları İle Anlatıyoruz
AYT ( Alan Yerleştirme Sınavı) ÖSYM tarafından 2. Aşama Sınavı olarak açıklandı. Daha önce ki senelerde LYS adı ile uygulanan sistem 2018 ve 2019 yılında olduğu gibi 2020 yılın da AYT olarak uygulanacak. Sınava girecek adayların kafalarında bir çok soru olsa da ÖSYM Başkanı AYT sınavının LYS sınavından çokta farklı olmayacağını söyledi. 2018 ve 2019 yılında YKS sınavına giren adaylar sınavı tecrübe etme fırsatı buldular. YKS sınav sistemine yardımcı siteniz olarak bizlerde hem TYT hem de AYT sınavlarını anlatmaya, ayrıntıları açıklamaya devam edeceğiz. Kısa zaman da AYT sınav konuları ve soru dağılımlarını girmeye devam edeceğiz. AYT Matematik, AYT Felsefe, AYT Tarih dersleri soru dağılımlarını öncesinde sitemize eklemiştik. AYT Sınav Bilgileri Sitemizde yer almaya devam edecek.

2020 AYT bilgilerini de sitemizde bulabilirsiniz.
AYT Matematik, AYT Edebiyet, AYT Fizik, AYT Kimya, AYT Biyoloji, AYT Tarih Konuları ve Soru Dağılımları da sitemizde. Yüzlerce farklı içerikle sınava hazırlanmanızda yardım ediyoruz.

6 Yorum Bulunmakta

En iyi ayt sınav sitesi bence bu site. Hemen her seyi paylasiyorsunuz neyi merak ediyorsak burada. Harikasin ayt sinav sitemiz.

ayt sınavı ile ilgili birçok bilgi içeren güzel bir site. severek takip ediyoruz. 2018 ayt sınavı ile ilgili yeni yazılar bekliyoruz.

gerçektende öyle. tüm ayt dersleri bu sitede var. bence en iyi yks sitesi.

tüm ayt konuları var mı bu sitede. 2018 ayt tüm testler arıyordum ben.

2020 ayt güncel bilgilerini merakla bekliyoruz.

2020 ayt sınav bilgileri ni de bekliyoruz. ayt sınavına hazırlanırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir bu tarz bir içerikte olabilir. ayt sınavı önemli.


EmojilerKullanmak İstedğiniz Emojinin Karakterlerini Giriniz.