En İddialı TYT YKS Sınav Sistemi Sitesiyiz

tyt yks 20182018 TYT YKS Sınav Sistemi Hakkında Her Şeyin Bulunduğu Site

TYT-YKS Sınavı Sistemi


2018 TYT YKS Sınav Sistemi açıklandığı günden üniversite adaylarının akıllarında ki sorulara cevap olmak için kurduğumuz TYT-YKS Sınav Sistemi 1 ayını doldurmadan Türkiye'nin bir çok şehrinden yoğun ilgi gördü. Özellikle YKS Batman, YKS Ankara, YKS Diyarbakır, YKS İstanbul öğrencilerinden gelen yoğun ilgi ile daha çok konu girmeye, daha çok soruya cevap vermeye çalıştık. 1 aylık site kuruluş süremizi doldurmaya yaklaştığımız şu günlerde sitemizde nelere değinmişiz, hangi konuları yazmışız, hangi sorulara cevap vermişiz şöyle bir değinelim.

Açıklanan yeni sınav sistemi olan tyt yks ile ilgili bir çok açıklama girdik. TYT YKS Açıklamaları başlığı altında girdiğimiz bu konular ile tyt yks sınav sistemine yönelik soru işaretlerini gidermeye çalıştık. Tyt yks nedir sorusuna cevap verdik. Girdiğimiz bu konular ile tyt yks yeni sınav sistemini hemen hemen tüm yönleri ile açıkladığımıza inanıyoruz. Biliyoruz ki tyt yks sınav sisteminin iyi anlaşılması ygs lys sınav sistemi ile tyt yks sınav sistemi arasında ki farkları anlamaktan geçiyor. Bu yüzden bizler tyt ygs ve yks lys sınav sistemleri arasında farkları da elimizden geldiğince açıkladık. Bu şekilde adayların tyt ygs, yks lys ve tyt yks farklarını gördü. Gelen sorular arasında tyt ygs kitapları, tyt ygs kitapları, tyt ygs kılavuz, tyt ygs müfredat,tyt ygs baraj, tyt ygs puan hesaplama gibi bir çok soru geliyordu. Bizler bu soruları Sıkça Sorulan Sorular(SSS) bölümümüz ile tek tek cevaplamaya çalıştık. Halen gelen soruları cevaplıyoruz. Gün geçtikçe daha büyük bir veri havuzu oluşturuyoruz. Sadece bu açıklamalar ile yetinmedik. Peki başka hangi konuları girdik?

TYT ve YKS sınavına hazırlanan adaylar için tyt yks ders programı, tyt yks çalışma programı, tyt yks örnek sorular, tyt yks deneme, tyt yks kitapları, tyt yks bölümleri, tyt yks pdf gibi bir çok başlık halinde sınav sistemine yönelik ayrıntılı bilgiler paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Tyt yks derslerinden tyt yks matematik, tyt yks türkçe, yks edebiyat, yks geometri, yks dil gibi konuları ayrıntılı olarak soru dağılımlar ve konularını paylaştık, yine gelen sorulara göre bilgilerimizi genişleterek paylaşıyoruz. Tyt yks haberlerini paylaşıyor, tyt yks duyurularını takip ediyoruz. Yapılan duyuru ve açıklamaları derliyor takipçilerimiz için tyt yks bilgilerini en hızlı şekilde sunuyoruz. Adayların tyt yks ne zaman sorularına her seferinde cevap veriyoruz hatta bunun ile ilgili tyt geri sayım sayacı ve yks geri sayım sayacı oluşturduk. Bu şekilde tyt yks ne zaman sorusuna en doğru cevabını saat ve saniyesine kadar verebiliyoruz. Araştırmalarımızla sınava girecek adaylar için ayrı ayrı başlık halinde tyt yks derslerini paylaşıyoruz. Böylece adaylar tyt yks dersleri aramalarında başarılı sonuçlara ulaşabiliyor.

Tyt yks derslerini, tyt yks çalışma programı, tyt yks konuları, tyt yks deneme sınavı, tyt yks pdf paylaşımlarımızın yanı sıra bunlarla da yetinmeyerek tyt yks bölümlerini ve tercih edilebilecek meslekleri de tercih rehberi köşemizde paylaşıyoruz. Bu şekilde en çok sorulan sorulardan; tyt yks hukuk, tyt yks mühendislik, tyt yks öğretmenlik gibi sorulara cevap verebiliyoruz.

Tyt ve yks haberlerini, tyt yks son açıklamaları, tyt yks yeni açıklamalar, tyt yks yeni haberler, tyt yks bilgi, tyt yks tarihleri, tyt yks detaylar gibi başlıkları ise sitemizde her zaman güncel olarak paylaşmayı hedefliyoruz haberleri takip ederek güncel olarak tyt yks haberlerini sitemizde paylaşıyoruz.

Sitemizin tyt yks instagram ve tyt yks facebook sayfaları da bulunmakta. Adaylara sosyal medya hesaplarımız aracılığı ile de ulaşmayı kendimize bir görev biliyoruz.

İlerleyen günlerde  tyt yks puan hesaplama sistemini de sitemizde paylaşacağız.
Gelecekte tyt yks sınav sistemi üzerine en büyük site olma hedefındeyiz. Bu hedefimize adım adım ilerlerken siz değerli üniversite adaylarının ve velilerin desteklerini bekliyoruz.
Eleştiri, soru, görüşe ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

3 yorum:

  1. Ben bu siteyi çok seviyorum. Her gün takip ediyorum. Tyt ve yks hakkında her şey bu sitede var.

    YanıtlaSil
  2. yks sınavları için benim için en iyi sınav sitelerinden biri. Sürekli bakıp incelemeye bir şeyler okumaya çalışıyorum. Emek harcanıyor. Son teması ile kullanımı da oldukça kolaylaştı. Tebrikler ve teşekkürler.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.