AUZEF Online Deneme Sınavı

auzef deneme sınavı giriş


AUZEF Online Deneme Sınavı


AUZEF Vize Sınavları öncesi online deneme yapıyor. AUZEF Vize Sınavları 01.06.2020-14.06.2020 tarihleri arasında yapılacak. Vize sınavları öncesi adaylar online deneme sınavı ile başarılarını test edebilirler.

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) pandemi sebebi ile yaşanan sıkıntıları bir nebze azaltıp eğitimin devam etmesini sağlamak için vize sınavları öncesi öğrencileri için online deneme sınavı yapılar. Öğrenciler AUZEF sitesine girerek online denemeye katılabilecekler.

AUZEF Deneme Sınavına Nasıl Girilir


18.05.2020 Saat 11:00 ile 22.05.2020 Saat 16:00 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan online deneme sınavına http://esinav.istanbul.edu.tr adresinden Akis kullanıcı adı ve şifrenizi girerek katılabilirsiniz.

AUZEF Deneme Sınavı Soruları Neler


Online deneme sınavında;
  • 20 adet genel kültür sorusu sorulacaktır. Sınav süresi olarak da 30 dakika süre verilecektir. Deneme sınavı puanı not olarak  değerlendirilmeye alınmayacaktır.

AUZEF Vize Sınavları Ne Zaman


AUZEF Vize Sınavları 01.06.2020 ile 14.06.2020 tarihleri arasında yapılacaktır.

3 yorum:

  1. bu harika oldu. bende auzef öğrencisiyim. auzef online deneme sınavından haberim yoktu. şimdi haberim oldu. bende auzef online deneme sınavı yapacağım. iftardan sonra sisteme girip deneme sınavını olurum. bu çok iyi oldu. bakalım kaç puan alacağım. merak ediyorum. auzef vize tarihleri haziran ayındaymış o iyi oldu. bende evde vize sınavlarına çalışıyordum bu ara.

    YanıtlaSil
  2. Bugün girip auzef online deneme sınavını olacağım. Umarım iyi bir puan elde edebilirim. Sadece genel kültür olmasaydıda iyi olurdu. Başka derslerdende sorular çözerdik. Neyse şimdilik bunu çözelim bakalım. Vizelere çalışmaya devam.

    YanıtlaSil
  3. Online deneme sınavı için bugün son gün sanırım. Bugün auzef online deneme sınavını yapmak gerek artık.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.