Batman Merkez Öğrenci Yurtları

batmanda yurtlar


Batman Merkez Öğrenci Yurtları

Yoğun bir hazırlık döneminden sonra sınava girip sınav sonuçlarının açıklanmasını beklediniz. Sınav sonuçları açıklandı kimi adayın hayal ettiği gibi bir sonuç kiminin ise hayal etmediği bir sonuç açıklandı. Peki sınav sonuçları açıklandı ne yapmam gerekir? İşte yepyeni ve en az sınav hazırlık dönemi kadar yorucu bir maraton başlar. Bölüm, üniversite ve şehir tercihi bu 3 öğe bütün hayatınıza şekil verecek öğelerdir. Bu yüzden bu süreç ince elenip sık dokunmalıdır. Diğer yazılarımızda ilk 2 seçeneğe değindik. Şuan ele alacağımız şehir tercihi. Tercihlerinizi verdiniz ve Batman da bir bölüm kazandınız. Ne yapmanız gerekir? Tabi ki en temel ihtiyaçlardan olan barınma ihtiyacınızı gidermeniz gerekir. Bu ihtiyacınızı özel bir evde kalarak veya yurtlarda kalarak geçirebilirsiniz. Biz size yurtlardan bahsedeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  YKS Maske Zorunlu Mu
 

Batman da Kaç Öğrenci Yurdu Var?

Batman da 3 KYK üniversite öğrenci yurdu bulunur. Bu yurtlardan biri erkek diğer ikisi kız öğrenci yurdudur. Batman KYK Seyyid Bilal Erkek Öğrenci Yurdu isminden anlaşılacağı gibi erkek öğrenci yurdudur. Batman KYK Kız Öğrenci Yurdu ve Batman KYK Süveybe Ana Kız Öğrenci Yurdu hizmet vermektedirler. Şehirde özel yurtlarda bulunmaktadır üniversite öğrencileri için. Tercihinizi Batman KYK yurtlarından kullanacaksınız bu adreslerden yurtlarınıza sorunsuz bir şekilde ulaşımı sağlayabilirsiniz.

BATMAN KREDİ VE YURTLAR KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ


ADRES: Meydan, Raman Cd. No:72, 72050 Batman Merkez/Batman
TELEFON: 0488 213 24 44
ULAŞIM: Şehir merkezinde iseniz bu öğrenci yurduna ulaşımı BATMAN BELEDİYESİ 9 numaralı belediye otobüsü hattıyla, özel çalışan halk arasında Yeşil başlıklı minibüslerle, Batman Üniversitesi Batı Raman Kampüsüne giden halk arasında üniversite minibüsü denilen araçlarla veya özel araçla ulaşım sağlanmaktadır.

BATMAN KYK SEYYİD BİLAL ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

ADRES: Bayındır Mahallesi Özgürlük Bulvarı No:363 Batman/Merkez
TELEFON: 0488 213 71 01
FAX: 0488 213 89 47
ULAŞIM: Şehir merkezinde iseniz bu öğrenci yurduna ulaşımı BATMAN BELEDİYESİ 9 numaralı belediye otobüsü hattıyla, özel çalışan halk arasında Yeşil başlıklı minibüslerle, Karayollarına giden halk arasında Turuncu başlıklı minibüslerle veya özel araçla ulaşım sağlanmaktadır.

BATMAN KYK SÜVEYBE ANA KIZ ÖĞRENCİ YURDU

ADRES: Site Mahallesi Batı Raman Caddesi No:15 Batman/Merkez
TELEFON: 0488 502 44 00
FAX: 0488 502 44 01
ULAŞIM: Şehir merkezinde iseniz bu öğrenci yurduna ulaşımı BATMAN BELEDİYESİ 9 numaralı belediye otobüsü hattıyla, özel çalışan halk arasında Yeşil başlıklı minibüslerle, Batman Üniversitesi Batı Raman Kampüsüne giden halk arasında üniversite minibüsü denilen araçlarla veya özel araçla ulaşım sağlanmaktadır.

BATMAN KYK KIZ ÖĞRENCİ YURDU

ADRES: Batman Üniversitesi Batı Raman Kampüsü İçi 10/A Batman/ Merkez
TELEFON: 0488 231 00 52
FAX: 0488 231 00 53
ULAŞIM: Şehir merkezinde iseniz bu öğrenci yurduna ulaşımı BATMAN BELEDİYESİ 9 numaralı belediye otobüsü hattıyla, Batman Üniversitesi Batı Raman Kampüsüne giden halk arasında üniversite minibüsü denilen araçlarla veya özel araçla ulaşım sağlanmaktadır.


İlginizi Çekebilir:  YKS Puan Hesaplama Robotu

Bu yazımızda Batman Merkez Öğrenci Yurtları , Batman Özel Öğrenci Yurtları ve Batman Erkek Öğrenci Yurtları gibi sorulara cevap verdik. 

1 yorum:

  1. Üniversite tercihimde Batman istiyorum. Ve Batman KYK da kalmak istiyorum adres bilgileri için teşekkürler.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.