TYT Asistanı Google Play de

 

TYT Asistanı

TYT Asistanı Google Play de Yayınlandı

TYT Asistanı uygulaması 2021 Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) hazırlanan öğrencilerin sınava hazırlık sürecinde planlı ve düzenli çalışmalarını ve çalışmalarını kayıt altına almalarına yardımcı olarak gözlemlemeleri için tasarlanmıştır. İçerdiği özellikler sayesinde ekstra uygulamalara ihtiyaç duymadan birçok takip etmesine sağlayan TYT Asistanı Uygulama içerisinde yer alan bazı özellikler şöyledir :
tyt asistan

Konu Takibi:

Konu Takibi sayesinde öğrenciler TYT sınav konularını görebilir ve çalışmaları süresince bitirdikleri konuları işaretleyerek o derse ait yüzde kaçlık dilimde konuyu bitirdiklerini görebilir ve kalan zaman içerisinde bitirmelere gereken konulara daha kolay ve planlı bir şekilde odaklanabilirler.

Site bağlantılarımız

uygulama içerisinde bulunan uygulama linklerimiz ile bizlere bir tıklama ile uzakta olacaksınız ve sitemizde er alan yazıları kolaylıkla okuma fırsattınız olacak yeni gelen yazılara ise anlık biliri sayesinde telefonuz a gelmiş olacak bu şekilde yeni yazılarımızda ilk okuyan sizler olacaksınız.

Kronometre:

Kronometre özelliği sıradan bir kronometreden daha fazlasını sunan bir özellik. Çalışmalarını kaydederek günlük, haftalık, aylık çalışma sürelerini kaydederek ne kadar çalışma yaptığınızı görebilir ilerleyen günlerde ne kadar çalışmaları gerektiğiyle ilgili planlamaları yapmaları için gerekli veriyi görebileceklerdir.

Sınav Sayacı:

Sınav sayacı sayesinde 2021 TYT sınav tarihini görebilir, bulundukları tarihten sınav gününe kadar kalan süreyi görebilir ve tüm zaman diliminde ne kadarını tamamladığınızı görebilirsiniz.

Haftalık Plan:

Haftalık plan özelliği, bir haftalarını planlayabilecekleri bir planlayıcıdır. Yeni çalışma, sınav, ödev, aktivite veya not kaydedebilecekleri bir alan sunan bu özellik sayesinde ayrıca bu aktiviteler için hatırlatıcılar ayarlayabilir ve istediğiniz zamanda sizi uyarması hatırlatması için bildirimler alabilirsiniz.

Ayrıca ana sayfada yer alan geliştirilmiş grafiklerle haftalık rapor özelliği sayesinde de o hafta içerisinde kaç adet etkinliğinizin olduğunu derslerin yüzde kaçını tamamladığınızı gösteren grafikler sayesinde çalışmalarınızın durumu hakkında daha detaylı bilgilere erişebilirsiniz. 


1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.